Кібербезпека та Інформаційні технології у ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Підтримка та розвиток інформаційних ресурсів ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Кафедра кібербезпеки та інформаційних технологій.

Навчання та наукові дослідження

На кафедрі кібербезпеки та інформаційних технологій ХНЕУ ім. С. Кузнеця активно проводиться навчальний процесс із застосуванням найсучасніших технологій та засобів. Наприклад, студенти мають доступ до кіберполігону, де є можливим виконання завдань оцінки безпеки веб-ресурсів та інформаційних систем. Університет приймає участь у програмі AWS Educate, що дозволяє отримати доступ до найсучасніших технологій Хмаргих обчислень та оволодіти знаннями з технологій захисту на рівні хмарного сервісу.

Вебінар за темою “Сучасні загрози в кіберпросторі”

До Вашої уваги запис вебінару за темою “Сучасні загрози в кіберпросторі”. Доповідач: Євсеєв Сергій Петрович, завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій, керівник Академії Cisco “Simon Kuznets Kharkiv National University of Economics”.

Публікація рекомендацій та практик щодо розгортання та підтримки інформаційних ресурсів

Студенти та викладачі кафедри на цьому ресурсі публікують цікаві рішення та розповсюджують знання, що застосовують при рішенні практичних завдань з підтримки та розвитку інформаційних ресурсів ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Якщо у вас є пропозиції та зауваження ви можете звернутись за посиланнями на нашому основному сайті Кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій.